Koncert Happysad - Southampton, UK

Koncert Happysad - Southampton, UK Folder

(Friday) December 09, 2016 - 20:00

The 1865 - Brunswick Square (Map)

168 people attended

Report event

DESCRIPTION

POLMUS Ltd ze wsparciem SALEKS MOTORS oraz pod patronatem medialnym Głos Polonii oraz Moje Southampton mają zaszczyt zaprosić na koncert zespołu Happysad.


Założony w 2001 roku w Skarżysku – Kamiennej zespół happysad jest jednym z najpopularniejszych rockowych zespołów w Polsce. Grupa ma na koncie ponad 800 zagranych koncertów, pięć złotych płyt, jeden platynowy krążek oraz rekordy frekwencji w wielu popularnych klubach w całym kraju.
Debiutancki album happysad pt. Wszystko jedno ukazał się w 2004 roku. Pochodzący z niego singiel Zanim pójdę utrzymywał się przez 33 tygodnie na Liście Przebojów Programu Trzeciego, a cały krążek 3 lata później znalazł się w zestawieniu 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka, przygotowanego przez magazyn Teraz Rock. W październiku 2005 roku ukazała się druga płyta happysad - Podróże z i pod prąd, świetnie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i publiczność, tłumnie wypełniającą sale koncertowe. W połowie roku 2006 w zespole nastąpiła zmiana perkusisty - Maćka Sosnowskiego zastąpił Jarosław Dubiński. 1 września 2007 podczas III edycji organizowanego przez zespół happysad festiwalu SKARfest miała miejsce premiera trzeciego krążka zespołu – Nieprzygoda, który w po dwóch tygodniach zyskał status najlepiej sprzedającej się płyty w Polsce. Koncertowe wydawnictwo DVD happysad Na żywo w STUDIO zyskało status złotej płyty już w dniu premiery, 24 listopada 2008 roku, a kilka miesięcy później pokryło się platyną. Czwarty album bandu – Mów mi dobrze – miał swoją premierę w październiku 2009 roku. Dwa lata później do sprzedaży trafiło jubileuszowe, dwupłytowe wydawnictwo Zadyszka, podsumowujące dziesięć́ lat działalności zespołu. Na pierwszym krążku 13 zaprzyjaźnionych zespołów gra utwory happysad, a drugi to DVD z koncertem zespołu z Jarocina z udziałem urodzinowych gości.
W lutym 2014 roku zespół rozpoczął współpracę z producentem Marcinem Borsem, wynikiem której był, wydany jesienią album Jakby nie było jutra, który w listopadzie 2014 roku zyskał status Złotej Płyty.

Tickets available on: http://www.polmus.co.uk/index.php/2016-01-26-23-54-20/koncert-happysad

(Friday) December 09, 2016

Koncert Happysad - Southampton, UK

The 1865 Brunswick Square Southampton, United Kingdom

Suggestion of event:

GDS presents Native Ray, Septi...

GDS presents Native Ray, Septillion J + Pregnant
The Green Door Store

See all information

Suggestion of event:

Formation / Green Door Store /...

Formation / Green Door Store / 20.03.2017
The Green Door Store

See all information

Suggestion of event:

Dan Owen at Komedia, Brighton

Dan Owen at Komedia, Brighton
Komedia Brighton

See all information

Suggestion of event:

EODM at Electric Factory - Phi...

EODM at Electric Factory - Philadelphia, PA
Electric Factory

See all information