Hey - Southampton

Hey - Southampton Folder

(Saturday) March 25, 2017 - 19:00

The 1865 - Brunswick Square (Map)

177 people attended

Report event

DESCRIPTION

Polmus oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek's Motors oraz Double Five Hair Studio maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejzych zespołów w historii polskiej muzyki - HEY.

Bilety do nabycia w Salek's Motors, Unit 3, Wilson Street, Southampton, SO14 0QL lub online - www.polmus.co.uk

Każdy z biletów to także przepustka do licznych zniżek, które przygotowali dla Ciebie partnerzy imprezy - m.in 20%* zniżki na zabiegi w Double Five Hair Studio (powyżej £40), £15 zniżki na MOT lub serwis w warsztacie Salek's Motors, butelka darmowego wina przy zakupach powyżej £30 lub 10% zniżki przy zakupach powyżej £50 w sklepach Odra oraz Tatra w Southampton.

HEY - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a „Fire” wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.
Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę.

Po swoim dziesiątym studyjnym albumie „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan” postanowili jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydali, zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej, album „Hey w Filharmonii Szczecin”. Ten album to nie tylko powrót do „Hey MTV Unplugged”, ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał HEY. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku. Natomiast, nowy, studyjny album miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to BŁYSK , a promują go single Prędko, prędzej oraz Historie - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów przedBŁYSK , podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty. Występy te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W lecie Hey pojawił się na kilku festiwalach m.in. Przystanek Woodstock, Gdańsk Dźwiga Muzę, Kraków Live Festival, natomiast trasa koncertowa BŁYSK rozpocznie się 7 października w Zabrzu, a zakończy 18 grudnia w Krakowie.

WWW: www.hey.pl
FB: facebook.com/hey1992
YT: http://www.youtube.com/heypltv

Tickets available on: http://polmus.co.uk/index.php/component/k2/item/51-koncert-grupy-hey

(Saturday) March 25, 2017

Hey - Southampton

The 1865 Brunswick Square Southampton, United Kingdom

Suggestion of event:

Psychedelia Presents // Hidden...

Psychedelia Presents // Hidden Charms // Wednesday 1st February
The Hope & Ruin

See all information

Suggestion of event:

Yussef Kamaal - Patterns

Yussef Kamaal - Patterns
Patterns

See all information

Suggestion of event:

Bassline Festival

Bassline Festival
Powderham Castle

See all information