Movies In Concert: Aliens Live

Movies In Concert: Aliens Live Folder

(Saturday) April 22, 2017 - 21:00

Zorlu Performans Sanatları Merkezi - Zorlu Center, Beşiktaş (Map)

108 people attended

Report event

DESCRIPTION

Ünlü yönetmen Ridley Scott’ın yönetmenliğini üstlendiği kült bilim kurgu filmi Alien’ın 1986 yılında bir başka ünlü yönetmen James Cameron tarafından çekilen devam filmi Aliens, dev bir orkestra eşliğinde icra edilecek unutulmaz müzikleri ile 22-23 Nisan 2017’de Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Sigourney Weaver’ın canlandırdığı ünlü Ellen Ripley karakterini bizlerle bir kez daha buluştururken Michael Biehn ve Bill Paxton gibi oyuncuları da kadrosunda bulunduran Aliens, 180 milyon dolarlık gişe başarısına paralel olarak iki Oscar kazandı. Film, aynı zamanda James Horner tarafından bestelenen müzikleri ile En İyi Film Müziği dalında Oscar’a aday olmayı başardı. Dünyaca ünlü Abbey Road Stüdyoları’nda Londra Senfoni Orkestrası’yla birlikte sadece 4 günde kaydedilen Aliens’ın müzikleri, filmin 30. yıl dönümüne paralel olarak düzenlenen etkinlikler kapsamında, Ludwig Wicki şefliğindeki Kraliyet Filarmoni Orkestrası tarafından Londra’daki Royal Albert Hall’da icra edilecek. Bu etkinliğin hemen ardından Aliens’ın James Horner imzalı unutulmaz müziklerini iki gün üst üste Zorlu PSM sahnesinde dinleyebilme şansını yakalayacaksınız. Bu dev konser, filmden sahneler eşliğinde gerçekleşerek, hem işitsel hem de görsel anlamda benzersiz bir deneyim sunacak.

Sinema tarihinin en önemli yapımları arasında yer alan Aliens’ın unutulmaz müziklerini canlı dinleme fırsatını, 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde Zorlu PSM’de yakalayacaksınız!

Tickets available on: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/119875455/TURKIYE/tr

(Saturday) April 22, 2017

Movies In Concert: Aliens Live

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Zorlu Center, Beşiktaş Istanbul, Turkey

Suggestion of event:

Broncho in OKC

Broncho in OKC
[email protected] Performance Lab

See all information