Hot Chip Dj Set (JN19 2nd anniversary)

Hot Chip Dj Set (JN19 2nd anniversary) Folder

(Wednesday) January 18, 2017 - 19:00

Joker No:19 - beşiktaş caddesi No:19 (Map)

356 people attended

5.0/5 (1)

Report event

DESCRIPTION

Müziği, göz alıcı barından çıkan eşsiz kokteylleri, zengin menüsü ve yüksek servis standartları ile kalitesini her alanda gösteren istanbul'un gözde mekanlarından Joker No:19, ikinci yılını 18 Ocak çarşamba günü İngiliz elektronik müzik grubu Hot Chip ile kutluyor!

19:30 Kara Kuzu
22:00 - Hot Chip Dj Set

Hot Chip (UK)
Londra'lı indie ve alternatif dans müziği grubu Hot Chip, 2000 yılında elektronik dahileri Alexis Taylor ve Joe Goddard tarafından kuruldu. İkiliye daha sonra Al Doyle, Felix Martin ve Owen Clarke'ın katılmasıyla grubun müzikal anlamda şekillenişi yerini tam olarak bulmuş oldu. Grammy adaylığı bulunan ve özellikle Warning albümlerinde yer alan And I Was a Boy From School, The Warning gibi mükemmel alternatif dans parçalarıyla kült bir konum edinmiş olan İngiliz grup, geçtiğimiz mayıs ayında paylaştığı 6. stüdyo albümleri ‘What Make Sense?‘ ile takipçilerini memnun etmeyi fazlasıyla başardı. Albümün ikinci single 'ı Need You Now' adını taşıyan parçaya, oldukça eklektik bir tarza sahip olan Shynola'nın çektiği video klibi oldukça ses getirdi.
Girişlerin Joker No:19'dan olacağı gecede Hot Chip'in beyni Alexis Taylor ve yetenekli gitaristi Owen Clarke Dj set performansları ile Joker No:19 'un konuğu olacak.

**Girişler ücretsiz olacaktır.

(Wednesday) January 18, 2017

Hot Chip Dj Set (JN19 2nd anniversary)

Joker No:19 beşiktaş caddesi No:19 Istanbul, Turkey

Suggestion of event:

TAO - Die Kunst des Trommelns ...

TAO - Die Kunst des Trommelns - CHEMNITZ
Stadthalle Chemnitz

See all information