Hunter - Gosty - GOK Hutnik

Hunter - Gosty - GOK Hutnik Folder

(Saturday) March 04, 2017 - 19:00

GOK Hutnik - Hutnika 4 (Map)

64 people attended

Report event

DESCRIPTION

Miejsce: GOK Hutnik
Godzina otwarcia klubu: 18:00
Start koncertu: 19:00
Bilety: wkrótce

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej NieWolnOść , której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiąją się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

Zapraszamy bardzo na koncerty!

(Saturday) March 04, 2017

Hunter - Gosty - GOK Hutnik

GOK Hutnik Hutnika 4 Gostyn, Poland

Suggestion of event:

Mishung Fest II na wyjedzie ac...

Mishung Fest II na wyjedzie act II - Spiarnia, Legnica
Klub Spiżarnia

See all information

Suggestion of event:

Paluch Ostatni Krzyk Osiedla ...

Paluch  Ostatni Krzyk Osiedla  Legnica
Klub Spiżarnia

See all information

Suggestion of event:

SARSA w MCK Mayday w Gogowie -...

SARSA w MCK Mayday w Gogowie - Koncert Walentynkowy
Młodzieżowe Centrum Kultury ...

See all information

Suggestion of event:

Konstanz: Konzert Götz Widman...

Konstanz: Konzert Götz Widmann @Contrast
JugendKultur e.V. Contrast

See all information