Nocny Kochanek / Zenek C-60 Gorzów Wielkopolski

Nocny Kochanek / Zenek  C-60  Gorzów Wielkopolski Folder

(Saturday) April 22, 2017 - 19:00

C-60 - Zaułek 1 (Map)

28 people attended

Report event

DESCRIPTION

Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.
Informacje o przedsprzedaży wkrótce.

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
WWW: www.nocnykochanek.pl
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy Black Sabbath. Teksty natomiast napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu.

Po sukcesie albumu „Hewi Metal” czas na drugą płytę! „Zdrajcy Metalu” to 12 melodyjnych utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu. Teksty – często dwuznaczne – napisane są z ogromną dawką dystansu do subkultury metalowej. Ilustrację okładki tak ja w przypadku debiutu wykonał – Robert Adler. Premiera nowego materiału wypada w piątunio – 13.01.2017. Preorder już do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl

W jednym z wywiadów wokalista Krzysztof Sokołowski opowiada o powstaniu Nocnego Kochanka w następujący sposób: „Wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Począwszy od jednego utworu nagranego trzy lata temu, na potrzeby produkcji „Zemsty Faraona”. Ludzie sami oczekiwali od nas wydawania utworów na podobieństwo Minerału, który nagraliśmy jeszcze jako Night Mistress. Stworzyliśmy zatem osobny projekt, będący alter ego naszego matczynego zespołu.”

___________________________________________________

Facebook: www.facebook.com/zenekoficjalny
WWW: www.zenek33.pl

Zenek to solowy projekt wokalisty zespołu Kabanos. Wiecznie głodny i bardzo płodny muzorobol nagrał i wydał w roku 2016 dwie płyty: 33 i Płachta na Byka , w tym jedną w wymyślonym języku, jaki to jest problem? Metalowa wersja nieposkromionej, bezkompromisowej twórczości Zenka, różniąca się od Kabanosa jak różowe baloniki na urodzinach dwunastoletniego dziecka i jedno wielkie cmentarzysko po wojnie nuklearnej, reprezentować będzie klasyczne trio w składzie: Zenek - gitara, wokal, Krzysztof Fuckin' Corzeniowski - bas i Wasyl Bieńkov - perkusja.

Tickets available on: http://sklep.nocnykochanek.pl/

(Saturday) April 22, 2017

Nocny Kochanek / Zenek C-60 Gorzów Wielkopolski

C-60 Zaułek 1 Gorzów Wielkopolski, Poland

Suggestion of event:

Matthias Reim - Neißemünde

Matthias Reim - Neißemünde
Wellmitz Sportplatz

See all information

Suggestion of event:

29.04.2017 Völkerball - a tri...

29.04.2017 Völkerball - a tribute to Rammstein in Fürstenwalde
Parkbühne Fürstenwalde

See all information

Suggestion of event:

Lindsey Stirling @Stadsschouwb...

Lindsey Stirling @Stadsschouwburg, Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen

See all information